ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Oyunumuz için gerekli hususlar aşağıda madde madde belirtilmiştir.

Oyun Kuralları

• Ankara Evden Kaçış Kaçak Ankara  oyununa başlamadan 10 dk önce kaçmaya hazır olarak burada bulunmanız gerekiyor.Evden Kaçmak için bilgi veriyoruz

• Kişisel eşyalarınızı rahat rahat burada bırakabilirsiniz. Buradan kaçmalarına yada kaçırılmalarına imkan yok.

• Oyun boyunca kameralar aracılığıyla izleniyor olacaksınız. O nedenle bütün artistlik tavırlarınızı sergileyebilirsiniz. Herzaman kamera önüne geçme şansı olmaz.

• Ankara Evden kaçış Kaçak ankara kaçış süreniz 60 dakika. Bu süreyi odayı filme çekmek yada telefonunuzla sohbet etmek için harcamak istemezsiniz. Bu cihazları odaya girmeden önce dışarıda bırakacağınızdan içeride sadece oyuna konsantre olabileceksiniz. Üstelik bu hizmetimiz ücretsizdir.

• Çıkmak için o kadar çabaladığınız oda ve oyunlar ile ilgili bilgi paylaşmayarak arkadaşlarınızın da aynı heyecanı yaşamasına izin verdiğiniz için teşekkür ederiz.

• Ankara Evden kaçış Kaçak Ankara oyunu öncesi , çay,kahve, yemek,tuvalet ,içmeyin zararlı ama varsa sigara ihtiyaçlarınızı karşılamanızı öneririz. Gerçi 60 dk içinde bunlar aklınıza gelmeyecek ama olsun.

• Tansiyonum var, kalbim var, renk körüyüm ve benzeri sağlık sorunlarınız var ise gelmeden önce bir telefonda konuşalım. Sağlık danışmanlığı hizmetini henüz vermesek de oyun süresince size sağlayabileceğimiz bir destek varmıdır diye düşünürüz.

• “Ne güzel yerimi ayırttım” dedikten sonra olur ya bir aksilik çıkar, lütfen bizi durumdan en kısa sürede haberdar edin ki kapıda kuyrukta bekleyen sevgili dostlarımızdan bir talihli seçebilelim.

• Aynı heyecanı yaşamak isteyenler için oyunları ve odayı eski haline getirmek için sadece 5 dk mız var. Formula takımı gibi çalışsakta sizden ricamız odayı ve oyunları bulduğunuz gibi bırakmanızdır.

•Ankara Evden Kaçış Kaçak Ankara  çıkış sonrası resim çektirmek ve sosyal medyada paylaşmak konusunda desteğinizi rica ederiz.

• KAÇAK oyunu için önceden bir hazırlık gerekmez. Logaritma soruları yada marangozluk becerileri oyun içinde yer almıyor.

 

 

 

Odadan Kaçış,Evden Kaçış,Kilit,Evden Kaçış Oyunu,Oda oyunları,evden kaçış ankara,odadan kaçış ankara,Kilitli Odadan Kaçış,kaçış oyunları, kilitli odalar, Ankara Kaçış Oyunu,evden kaçış oyunları,Pembe odadan kaçış,Gerçek Odadan Evden Kaçış Oyunları,Roomescape,Kırmızı Odadan Kaçış Oyunu,Roomescape ankara,kaçak ankara,kaçak,rehine,
Gerçek Yaşam Kaçış Oyunları
İnsanların diğer takım üyeleriyle birlikte odalara kilitlendiği ve limitli bir zaman diliminde odalardaki bulmacaları çözerek bulundukları yerlerden kaçmaya çalıştıkları fiziksel bir macera oyunudur. Gerçek kaçış oyunları odadan kaç video oyunlarından baz alınarak yapılmıştır. Bu oyunlarda oyuncular kaçmak için çevrelerini iyi keşfetmeliler, gözlem güçleri yüksek olmalı, yapıcı bir şekilde düşünmek zorundadırlar. Gerçek kaçış oyunlarına ilham veren diğer olgular ise macera oyunları ve macera filmleridir. Hafta içi veya hafta sonu kaçış oyunu aktiviteleri Birleşik Devletler, Avrupa, Avustralya ve Asya ülkelerinde büyük bir hızla yayılmaktadırlar. 2010 yıllarında özellikle Birleşik Devletler, Japonya, Tayvan ve Çin’de popüler olmuştur. Her oyun kendi konseptine dayanmaktadır. Bazı oyunlarda hapishane hücresi bazı oyunlarda uzay istasyonu bazı oyunlarda bir psikopatın evi oyunun konseptini oluşturabilir.
Tarihçe

İlk gerçek-yaşam, evden kaçış oyunları, Silikon Vadisinde bir grup sistem programlayıcısı tarafından 2006 yılında oluşturulmuştur. Oyunlardaki gizemler ve maceralar Agatha Chrisite’nin çalışmalarından uyarlanarak yapılmıştır ve kısa sürede turistler için popüler bir cazibe merkezi olmuştur. Yine 2006’nın ilk aylarında evden kaçış oyunları Hong Kong’da öğrenciler için okul kampları boyunca organize edilmiş bir grup aktivitesi olarak ortaya çıkmıştır. Gerçek Kaçış Oyunu 35 yaşındaki Takao Kato tarafından SCRAP firması altında Japonya’da geliştirilmiştir.200.000 den fazla katılımcı bu firma kurulduktan sonra Dünya’nın birçok bölgesinde Gerçek Kaçış Oyunlarını oynamıştır.

Ankara Evden Kaçış Oyunu Kaçak Ankara 'da gerçek bir kaçış deneyimi sizi bekliyor

Ankara Evden Kaçış Oyunu Kaçak Ankara senaryo hataları bulunmayan bir kaçış deneyimidir. Bu deneyimi yaşamak için doğru yerdesin

Ankara Evden Kaçış Oyunu Kaçak Ankara Türkiyenin ilk ve tek rehine konseptli Odadan kaçış oyunudur .